Profesionalita so 16 rokmi praxe

Opýtajte sa, som tu pre Vás

Dátum
Vložil
Titulok

spinava blond

Dobry den. Mam svoje povodne tmavo hnede vlasy. Uz dlho je zo mna spinava blondina. Mam broskynovu plet, v lete pekne opalenu dohneda, hnedozelene oci.
Najskor som mala husty blond melir, takze konecna farba bola super, presne taka prirodzena spinava popolava blond a nevyzeralo to ani tak zle ked vlasy vyrastali. Postupne som vsak mala v nich stale viac a viac farieb, nechceny oranzovo zlty nadych a suchost.
Presla som teda na farbu. Isty vychyreny kadernik mi vlasy zjednotil a ozdravil samponom, ale odrastajuci zvysok pri koreni hlavy mi nafarbil dooranzova. S vysvetlenim, ze mam taky pigmment.
Ta ista situacia sa opat zopakovala u druhej kadernicky, akurat odrast je nieco medzi popolavo hnedou s oranzovo zlatym nadychom. Kazdopadne sa lisi od ostatku hlavy. Povedala, vraj sa to vyzmyva. Ked vsak k nej budem chodit pravidelne na dofarbovanie, postupne skoncim s touto nedefinovatelnou farbou.
O vlasy sa staram, takze napriek horeuvedenemu su v relativne dobrom stave, leskle, zive, nelamave.
Skutocne neviem, ci je teda chyba v mojom pigmente a absolutne nie je mozne vytvorit mi prirodzenu popolavu blond bez akehokolvek nadychu zlato oranzovej len farbenim, alebo sa mam vratit k melirovaniu naostro mojich hnedych vlasov a potom na ne dat jemny sampon aby sa nenicili.
Dakujem velmi pekne za odpoved.

Späť na diskusiu

Vyhľadávanie

(c) 2008 WEB Lacno a Rýchlo, kisova.saskia@gmail.com