Profesionalita so 16 rokmi praxe

Opýtajte sa, som tu pre Vás

Dátum
Vložil
Titulok

Trvalá

chcela by som sa spýtať akej značky používate preperát na trvalú onduláciu. Či je to niečo lepšie, napr. Matrix, alebo niečo z tých lacnejších produktov. A teraz o čo by som mala záujem. CCA 10 rokov (od 18-28) som nosila klasickú trvalú na dlhé vlasy, a môžem povedať, že som bola spokojná. Teraz som si dala 3 roky prestávku, aby si vlasy trochu oddýchli a jednak som chcela zmenu. Ale keďže mám tvrdé vlasy, tak s ich úpravou je dosť práce. A tak som začala opäť pomýšľať na trvalú. Len ešte trochu váham. Nechcem už totiž tie klasické malinké kučierky, ale skôr niečo väčšie, aby to pôsobilo prirodzenejšie. A tak by ma zaujímal váš názor. Vlasy mám dlhé niečo pod lopatky, postupne zostrihané. Ak sa môžem laicky vyjadriť k ich štruktúre tak sú tvrdé a hrubé. Ale mám na nich blond melír. Ak si nájdete čas na odpoveď, skúste mi poradiť, či do toho ísť alebo nie. Zaujíma ma aj vaša skúsenosť z prax e. A teda či si mladé ženy (teda okolo tridsiatky ) dávajú trvlú alebo je to už technika zapadnutá prachom. A ešte ak máte fotečky vašej práce (myslím tú trvalú) nemohli by ste mi poslať link?

Späť na diskusiu

Vyhľadávanie

(c) 2008 WEB Lacno a Rýchlo, kisova.saskia@gmail.com